PLĀNOŠANAS IETEKME UZ AINAVAS KVALITĀTI UN DABAS DAUDZVEIDĪBU

Latvijas Dabas fonds un Annas Koku skolas biedrība aicina teritoriju plānotājus, ainavu arhitektus, zemes īpašniekus un citus interesentus uz semināru
“PLĀNOŠANAS IETEKME UZ AINAVAS KVALITĀTI UN DABAS DAUDZVEIDĪBU”

Annas koku skola, Babītes pagasts, Babītes novads.

2017. gada 7. martā no 9:00-17:00

Lēmumi, ko pieņemam šodien, veidos ainavu, kurā dzīvos nākamās paaudzes. Šī ainava ietekmēs un veidos mūsu bērnus un mazbērnus, tāpat kā šodienas ainavai ir ietekme uz mums. Cik bagātīgu ainavu mēs nodosim nākotnei? Kā veidot ainavu, kurā mūsu ikdienas dzīvesveids un veiksmīga uzņēmējdarbība iet roku rokā ar kultūrvēsturisko mantojumu un dabas daudzveidību?

Seminārā lūkosimies uz ainavu gan no vēsturiskās perspektīvas, gan vietrades kontekstā, un runāsim par mūsu praktiskajām iespējām saglabāt un veidot dabas daudzveidību ainavā. Paredzēti arī praktiski demonstrējumi.

VEIDOJIET SEMINĀRA DIENASKĀRTĪBU ARĪ JŪS!

Ja jūsu pašvaldībā, īpašumā vai organizācijā ir kāds aktuāls ar ainavas veidošanu saistīts jautājums, lūdzu, iesūtiet situācijas aprakstu ar fotogrāfijām, norādot pašvaldību vai organizāciju, kuru pārstāvat. Semināra laikā situācija tiks analizēta un klātesošie eksperti sniegs savus ieteikumus, kā to risināt.

Iesūtīšanas termiņš: 1. marts.
Situāciju jāiesūta: ldf@ldf.lv.

Dalība seminārā bez maksas.
Pieteikšanās semināram līdz 1. martam. Vietu skaits seminārā ierobežots!

Lai pieteiktos, aizpildiet šo formu:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcWfKA7XWlKkuvj7jDmVAaZVzKXXd5yaZ1Nx6VpWhJNC91Pw/viewform

Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet: 67830999 vai ldf@ldf.lv (Latvijas Dabas fonds), vai 26741537, maija@kokuskola.lv (Annas koku skolas biedrība).

Planotaju_seminara_prorgamma