ANNAS KOKU SKOLAS BIEDRĪBAS TALKA 2018

Šī talka ir lieliska iespēja iepazīties ar Annas koku skolas biedrības dalībniekiem un valdi, kopā darbojoties svaigā gaisā. Pasākums kurā uzdot dažādus jautājumus, saviesīgā gaisotnē, cilvēkiem, kurus citā laikā satikt ir gandrīz neiespējami. Lielisks veids kā kļūt par biedrības biedru.

Pilsētas koki – VESELĪGS KOKS PILSĒTĀ

KOPSAVILKUMS:
Iespējas un izaicinājumi pilsētu “zaļajai” infrastruktūrai. Koki būvniecības zonās un kā menedžēt šādu situāciju. Galvenās lietas, kuras pārdomāt pirms koka iestādīšanas un metodes kā stādīt. Dažādi augsnes tipi un metodes kā to uzlabot. Kā uzlabot lielu koku augšanas apstākļus. Metodes un tehnika kā apkarot kaitēkļus un slimības pilsētvidē.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS ŠEIT.

PLĀNOŠANAS IETEKME UZ AINAVAS KVALITĀTI UN DABAS DAUDZVEIDĪBU

Latvijas Dabas fonds un Annas Koku skolas biedrība aicina teritoriju plānotājus, ainavu arhitektus, zemes īpašniekus un citus interesentus uz semināru
“PLĀNOŠANAS IETEKME UZ AINAVAS KVALITĀTI UN DABAS DAUDZVEIDĪBU”

Annas koku skola, Babītes pagasts, Babītes novads.

2017. gada 7. martā no 9:00-17:00

Lēmumi, ko pieņemam šodien, veidos ainavu, kurā dzīvos nākamās paaudzes. Šī ainava ietekmēs un veidos mūsu bērnus un mazbērnus, tāpat kā šodienas ainavai ir ietekme uz mums. Cik bagātīgu ainavu mēs nodosim nākotnei? Kā veidot ainavu, kurā mūsu ikdienas dzīvesveids un veiksmīga uzņēmējdarbība iet roku rokā ar kultūrvēsturisko mantojumu un dabas daudzveidību?

Seminārā lūkosimies uz ainavu gan no vēsturiskās perspektīvas, gan vietrades kontekstā, un runāsim par mūsu praktiskajām iespējām saglabāt un veidot dabas daudzveidību ainavā. Paredzēti arī praktiski demonstrējumi.

VEIDOJIET SEMINĀRA DIENASKĀRTĪBU ARĪ JŪS!

Ja jūsu pašvaldībā, īpašumā vai organizācijā ir kāds aktuāls ar ainavas veidošanu saistīts jautājums, lūdzu, iesūtiet situācijas aprakstu ar fotogrāfijām, norādot pašvaldību vai organizāciju, kuru pārstāvat. Semināra laikā situācija tiks analizēta un klātesošie eksperti sniegs savus ieteikumus, kā to risināt.

Iesūtīšanas termiņš: 1. marts.
Situāciju jāiesūta: ldf@ldf.lv.

Dalība seminārā bez maksas.
Pieteikšanās semināram līdz 1. martam. Vietu skaits seminārā ierobežots!

Lai pieteiktos, aizpildiet šo formu:

Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet: 67830999 vai ldf@ldf.lv (Latvijas Dabas fonds), vai 26741537, maija@kokuskola.lv (Annas koku skolas biedrība).

Planotaju_seminara_prorgamma